4keepers

( ilość produktów: 2 )

Nie bez powodu firma 4keepers określana jest jako marka stworzona od bramkarzy dla wszystkich profesjonalnych i amatorskich bramkarzy. W końcu to właśnie bramkarz Piotr Skiba w 2009 roku założył 4keepers. Rękawice bramkarskie tej marki, które możesz u nas zakupić, są wytrzymałe, designerskie i znakomicie dopasowują się do dłoni. Oferujemy modele dostępne w różnych rozmiarach – od 8 do 12. Zatem koniecznie poznaj swój rozmiar, zanim dokonasz zakupu. Nasze rękawice bramkarskie 4keepers cenione są też za nowoczesny wygląd, ale ich największym atutem jest zdecydowanie to, że zapewniają wręcz wybitną swobodę ruchów.

  4keepers rękawice bramkarskie – dlaczego warto?

  Co wyróżnia rękawice 4keepers od wszystkich innych, jakie są obecnie dostępne na rynku? Otóż przede wszystkim ich wysoka jakość. Zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby ich użytkowanie było komfortowe i praktyczne. Dzięki temu niezależnie od sytuacji w trakcie meczu zawsze będziesz czuć się pewnie, nosząc swoje rękawice bramkarskie 4keepers. W naszym sklepie internetowym zakupisz różne modele, które różnią się także pod względem designu. Sprawdź, w których rękawicach 4keepers poczujesz się swobodnie i naprawdę pewnie podczas gry.

  Niezawodne rękawice bramkarskie 4keepers

  W rękawicach 4keepers zyskasz znacznie większą szansę na obronienie strzałów, nawet z rzutów karnych. Podczas projektowania tych modeli zwrócono uwagę tak samo na wygodę podczas ich noszenia, jak i na ich solidność. Dlatego też rękawice 4keepers wykonane są z naturalnego lateksu. Do tego posiadają specjalną siateczkę Jacguard Mesh, która sprawia, że do dłoni przenika powietrze. Z powodzeniem możesz użytkować je przez długi czas. Zainwestuj raz w profesjonalne rękawice bramkarskie 4keepers, a przekonasz się, że naprawdę robią one różnicę.

  Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
  Zamknij
  pixel