Buty piłkarskie Adidas Predator

( ilość produktów: 7 )

Adidas Predator zadebiutowały w latach 90. minionego wieku, jednak są obecne w środowisku piłkarskim do dzisiaj. Z każdym kolejnym sezonem pojawiają się w nowej, odświeżonej odsłonie, coraz bardziej zaawansowanej technologicznie i przystosowanej do zwiększających się oczekiwań i wymagań piłkarzy. Buty do piłki Adidas Predator występują w różnych wariantach, są dostępne jako modele do gry na każdej nawierzchni, zarówno murawie naturalnej, jak też sztucznej, zmrożonej, grząskiej i na hali. Zachwycają też modnym designem, przez co znalazły swoje miejsce na światowej sławy stadionach piłkarskich.

  Adidas Predator dla szybkości, przyczepności i precyzji 

  Buty do piłki Adidas Predator są bogate w nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Mają unikalną konstrukcję, dzięki której bardzo dobrze otulają stopę i tym samym idealnie dopasowują się do ciała. Zawdzięczamy to ich opływowym kształtom i ergonomicznej formie. Pozostawiają odpowiednią swobodę ruchów, co jest niezwykle ważne dla dynamiki, jakiej nie może brakować bramkarzowi. Korki Adidas Predator wyróżniają się obecnością gumowych kolców i nadrukowanych elementów 3D na cholewce. To zapewnia doskonałe warunki do podkręcania piłki. Możesz ją podrzucać, dynamicznie nią manewrować i idealnie przymierzać, trafiając w okno bramki tam, gdzie to zaplanowałeś. Buty piłkarskie Adidas Predator występują w różnych odsłonach i modelach. Są opcje średniozaawansowane z cholewką sięgającą do kostek, a także niskie z bezszwowym językiem. Ciekawą opcją są Predatory ze skarpetą, to rozwiązanie, które pojawiło się na boisku kilka lat temu, jednak od razu spotkało się z ogromnym zainteresowaniem piłkarzy.

  Obuwie do piłki nożnej o stylowym designie

  Buty do piłki Adidas Predator występują w szerokiej palecie wzorów i kolorów. Wśród nich jest ponadczasowa klasyka, czyli głęboka czerń i czysta biel, efektowne neony, intensywne i żywe barwy w ciekawych połączeniach kolorystycznych oraz monochromatyczne barwy, ale pozwalające wyróżnić się na boisku. 

  Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
  Zamknij
  pixel