Buty piłkarskie Adidas Messi

( ilość produktów: 2 )

Modele, które zapewnią Ci doskonałe czucie piłki

Są takie gwiazdy piłki nożnej, które cieszą się szczególnym uznaniem w branży odzieży sportowej. Specjalnie dla nich powstają ubrania piłkarskie i buty, które dopasowane są do ich indywidualnych predyspozycji, techniki gry oraz potrzeb. Tak jest też w przypadku serii butów Adidas Messi. Wszystko zaczęło się od kontraktu Lionela Messiego podpisanego z firmą Adidas w 2006 roku. Wtedy to nieposkromiony napastnik grał w korkach Adidas F50+. Potem były kolejne modele, jak: F30.6, F50.7, F50.8 oraz F50.9 i. Obuwie piłkarskie Adidas Messi od samego początku wyróżniały się lekkością i perfekcyjnym dopasowaniem, czego celem było zapewnienie piłkarzowi ponadprzeciętnego czucia piłki. Zastosowano w nich specjalne ustawienie kołków, dzięki czemu Messi mógł efektywnie i dynamicznie zmieniać kierunek ruchu, a także w krótkim czasie przyśpieszać, osiągając większe prędkości. 

  Nowe korki Adidas Messi 

  W 2015 roku Lionel Messi pojawia się na boisku w butach MESSI15. To obuwie sygnowane nazwiskiem piłkarza w całej swojej kolekcji, a nie tylko w pojedynczej kolorystyce. Napastnik FC Barcelony brał też czynny udział w projektowaniu tego modelu. Buty do piłki Adidas Messi wykonane zostały z nowego materiału messiTOUCH z powierzchnią x-ray. Wyróżnia się ona lepszą stabilnością i przyleganiem do stopy, a także zapewnia większą kontrolę nad piłką. MessiFRAME powoduje, że noga ma zapewnione doskonałe podtrzymanie. 

  Obuwie do piłki nożnej z innowacyjnymi technologiami

  Kolejna propozycjato Messi 16+ Pureagility z kolekcji Mercury Pack. Wyróżnia się cholewką AGILITYKNIT idealnie dopasowującą się do kształtu stopy oraz systemem sznurowania PURECUT. Charakteryzują się wysokim kołnierzem, który otacza całą nogę oraz podeszwą z kołkami Agility. Na całej cholewce zastosowano materiał Tension Tape. Wewnętrzna i zewnętrzna podeszwa Torsion, w które wyposażono korki Adidas Messi odpowiadają za elastyczność przy dynamicznych zmianach kierunku. To buty, które spełnią oczekiwania najbardziej aktywnych, dynamicznych i zwrotnych piłkarzy na boisku.

  Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
  Zamknij
  pixel