Buty piłkarskie: korki i halówki Puma Future

( ilość produktów: 2 )

Stylowe modele dla amatorów i profesjonalistów

Puma Future to buty piłkarskie prezentujące nowe oblicze gry na boisku. Są połączeniem nietypowego, oryginalnego designu z doskonałą dynamiką gry, niezawodną przyczepnością i doskonałym podtrzymaniem stopy. Zastosowano w nich najnowsze technologie, czyniąc jednocześnie butami do piłki przyszłości. Korki Puma Future, jak również ich wersja halówek wykonane są z różnych materiałów, w zależności od obszaru. Są to materiały syntetyczne, tekstylia i termoplastyczny poliuretan. Dedykowane są dla piłkarzy na każdym poziomie gry, dla początkujących średniozaawansowanych i zaawansowanych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór butów Puma Future, w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach. Są to najnowsze i już powszechnie znane propozycje, przystosowane do gry w każdych warunkach. 

  Innowacyjne buty do piłki nożnej - Puma Future 

  Dlaczego korki Puma Future zapewniają tak dobrą dynamikę gry, zwrotność, przyczepność i stabilizację? Zawdzięczamy to wykorzystanym w obuwiu technologiom. Wśród nich jest stelaż 3D Havoc, który zwiększa precyzję gry. Podeszwa została wykonana z niezwykle lekkiego TPU. Umieszczono na niej stożki i podłużne kolce, odpowiadające za równomierne rozmieszczenie ciężaru i niezwykle dużą skuteczność podczas przyspieszenia i zmiany kierunku. Puma Future wyróżnia się ponadto innowacyjnym system wiązania Netfit. Dzięki niej możemy zawiązać but na kilka sposobów. Dopasowujemy więc sznurowanie do indywidualnych potrzeb tak, aby zapewnić sobie najlepszą stabilność oraz idealne przyleganie do stopy. 

  Obuwie piłkarskie o doskonałej przewiewności

  Korki do piłki nożnej Puma Future są również przewiewne. Posiadają system wentylacji, dzięki któremu wilgoć jest skutecznie odprowadzana na zewnątrz, a świeże powietrze może swobodnie napływać do środka buta. Ponadto w newralgicznych obszarach buty są usztywnione, co przyczynia się do doskonałego trzymania stopy, a także minimalizuje ryzyko kontuzji. 

  Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
  Zamknij
  pixel