Buty piłkarskie: halówki i korki New Balance Tekela

( ilość produktów: 7 )

Oryginalny design i nowatorskie rozwiązania

Obuwie do piłki nożnej należy dostosować do nawierzchni boiska oraz własnych predyspozycji piłkarskiej. Inne modele dedykowane są dla napastników, którzy muszą stoczyć nierzadko bardzo wyrównaną walkę w polu karnych, a inne dla stoperów, od których oczekuje się skutecznego zatrzymania przeciwnika i pomocników, będących najszybszymi zawodnikami na boisku. Tę zależność bardzo dobrze rozumieją i wykorzystują w swoich projektach specjaliści od projektów butów piłkarskich New Balance. Każda para butów jest dedykowana dla zawodników o konkretnym zachowaniu na boisku i ma wspomagać ich skuteczność i niezawodność. Buty piłkarskie New Balance Tekela to propozycja dla tych piłkarzy, którym zależy na perfekcyjnej kontroli nad piłką. Poprawiają zwrotność i zwinność, dzięki czemu ruchu piłkarza są zdecydowanie bardziej dynamiczne. 

  Buty do piłki nożnej New Balance Tekela dla kreatorów gry 

  Buty New Balance Tekela będą idealnym modelem dla tych piłkarzy, którzy są prawdziwymi kreatorami dobrej, czystej i pięknej gry. Zapewniają łatwość wykonywania finezyjnych ruchów, co zawdzięczamy namnożeniu się innowacyjnych technologii wykorzystanych zarówno w podeszwie, jak też cholewce. Charakteryzują się biochemiczną konstrukcją, która gwarantuje idealne dopasowanie do stopy, a także naturalny kontakt z podłożem. Cholewka wyróżnia się dużą elastycznością. Zastosowano w niej technologię Hypoknit. W zależności od modelu obuwie piłkarskie New Balance Tekela posiada klasyczne wiązanie, jak też cholewkę bez wiązania dodatkowo z jeszcze bardziej elastycznym, materiałowym panelem, zapewniającym bardzo łatwe wkładanie stopy i niespotykaną dotąd jej stabilizację. Niektóre odsłony New Balance Tekela wyposażone są w elastyczny kołnierz. Dzięki niemu kostka ma zapewnioną jeszcze lepszą stabilizację, a but lepiej utrzymuje się na nodze. Za ochronę stopy odpowiada wzmacniany zapiętek, a lekkości dodaje całości nylonowa podeszwa wykonana z termopoliuretanu

  Obuwie piłkarskie dedykowane do gry na każdym podłożu 

  Opisywane buty New Balance występują w wielu odsłonach. Różnią się cholewką, ale przede wszystkim posiadają inne podeszwy. Jest to uwarunkowane ich przeznaczeniem do gry na konkretnym podłożu. Nylonowa podeszwa zewnętrzna z wielokierunkowymi wypustkami z TPU przystosowana jest do gry na twardym boisku. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością. Klasyczne korki New Balance Tekela to opcja dla zawodników grających na naturalnej nawierzchni, są najbardziej uniwersalne. Niewielkie płaskie wypustki na podeszwie oznaczają, że jest to obuwie piłkarskie przeznaczone do gry na orliku lub sztucznej trawie. W ofercie znajdziesz również modele o gumowej, płaskiej podeszwie, które zostały zaprojektowane z myślą o zawodnikach piłki halowej. 

  Wysokiej jakości produkty, które są dostępne od ręki

  Sprzedawane przez nas halówki New Balance Tekela oraz turfy występują w szerokim zakresie rozmiarów. W naszym asortymencie znajdziesz obuwie przeznaczone dla najmłodszych, czyli dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki na boisku. Piłkarskie modele NB sprzedajemy też w rozmiarówce dla dorosłych, więc mogą się na nie zdecydować też nastolatkowie, młodzież i osoby dorosłe. 

  Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
  Zamknij
  pixel