Nike Mercurial: korki, halówki, turfy

( ilość produktów: 3 )

W naszym sklepie internetowym znaleźć można najwyższej jakości obuwie dedykowane profesjonalnej grze w piłkę nożną. Doskonałym przykładem są korki oraz turfy z kolekcji Nike Mercurial. Cechują się one znakomitymi właściwościami technicznymi, co pozwala ich użytkownikom osiągać coraz to lepsze wyniki. W naszej ofercie dostępne są buty przeznaczone do gry zarówno na hali, jak i w warunkach zewnętrznych. Charakteryzuje je wyjątkowa wytrzymałość, dzięki czemu nie niszczą się one nawet w zaciekłej boiskowej walce. 

!@=

Turfy i korki Nike Mercurial

Cholewa korków Nike Mercurial wykonana została z materiałów syntetycznych, które pokryto mikroteksturą. Gwarantuje doskonałe dopasowanie buta do stopy, co przekłada się na właściwe czucie piłki. Znakomitą przyczepność zapewnia podeszwa z okrągłymi kołkami, których odpowiednie rozstawienie świetnie spisuje się na naturalnej trawie. Nike Mercurial produkowane są w jaskrawych kolorach, które zwracają na siebie uwagę na boisku. Modele jak korków Mercurial ułatwiają panowanie nad piłką i dokładne jej prowadzenie. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można turfy Nike Mercurial Victory V TF, przeznaczone do gry na sztucznej trawie. Nadadzą się również na wyschniętą bądź zmrożoną powierzchnię. 

Nike Mercurial – profesjonalizm na boisku

Z butów Nike Mercurial korzystają największe gwiazdy światowego futbolu. Korki Nike Mercurial Superfly są znane przede wszystkim za sprawą Cristiano Ronaldo. Buty te jak żadne inne pozwalają śrubować własne osiągnięcia i doskonalić umiejętności piłkarskie. Nie straszne im żadne warunki pogodowe – sprawdzą się zarówno w deszczu, jak i na śniegu. Nike Mercurial Vapor to kolejne znakomite rozwiązanie dla osób zawodowo grających w piłkę nożna. Pozwalają osiągać rekordowe prędkości i lepiej panować nad piłką. Korki i turfy Nike wykonane są z materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na ich odporność. Nawet najbardziej intensywna gra nie zaszkodzi cholewom chroniącym i stabilizującym stopy.

 

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem
    pixel