Buty New Balance 420

( ilość produktów: 2 )

Buty New Balance mają historię, która nierozerwalnie wiąże się ze sportem. Od samych początków sneakersy te rewolucjonizowały kolejne dyscypliny, a zwłaszcza bieganie. Pierwszy model tej marki wykonano z kangurzej skóry, co zdecydowało o maksymalnej wytrzymałości tego produktu. Od tej pory New Balance nie obniża poprzeczki, gwarantując użytkownikom komfort oraz udostępniając technologie umożliwiające śrubowanie swoich sportowych osiągnięć. W naszym sklepie internetowym zaopatrzyć się można w najlepsze modele damskich sneakersów oraz męskich butów marki New Balance. Na szczególną uwagę zasługują kultowe kolekcje tego producenta, takie jak na przykład New Balance 420.

New Balance 420 – sportowy charakter

New Balance 420 damskie i męskie pojawiły się w połowie lat 80. Zdobyły duże uznanie wśród sportowców, co znacznie pomogło im w późniejszej karierze, gdy trafiły w ręce zwykłych użytkowników. Wyróżniają się sportową sylwetką, przejawiającą się przede wszystkim w opływowych konturach. Do ich amortyzacji użyto sprężystej pianki, która pozytywnie wpływa na miękkość kroku i komfort użytkownika. Męskie i damskie New Balance 420 dostosowują się do kształtu stopy, stabilizując ją i chroniąc przed niebezpiecznymi urazami. Dzięki tym butom każdy amator joggingu może liczyć na komfortowy i efektywny trening. 

New Balance 420 damskie i męskie– status legendy

Od czasu premiery New Balance 420 niewiele się w tych butach zmieniło. Zachowują wciąż ten sam kształt, lecz obecnie dostępne są w wielu niewidzianych wcześniej wariantach kolorystycznych. Uzupełnienie stylizacji o te sneakersy nadaje użytkownikowi wyjątkowego statusu – 420-ki są bowiem kojarzone z bogatą historią i konkretną jakością. Do dziś firma nie przeniosła wszystkich swoich fabryk do Chin, pozostając ostatnim wielkim producentem obuwia sportowego, który wciąż pracuje w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu damskie i męskie New Balance 420 zachowują doskonałą jakość. W parze z nią idzie atrakcyjny wygląd, który dyktują obowiązujące w ulicznej modzie trendy. Coraz częściej bowiem New Balance 420 wykorzystywane są po prostu jako obuwie lifestyle’owe.

 

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem
    pixel