Buty Saucony

czytaj więcej

Geneza marki Saucony sięga aż 1898 roku i od początku swojego istnienia skoncentrowana była na zapewnieniu komfortu podczas ruchu aktywnym osobom. Co ciekawe pierwsze produkty skierowane były do dzieci – dopiero z czasem oferta rozszerzyła się o damskie i męskie modele obuwia. Główne hasło firmy brzmi: „Istniejemy dla biegaczy”, co jednoznacznie wskazuje na główny obszar działalności marki.

Buty Saucony – innowacyjne rozwiązania

U podłoża marki istniała potrzeba ciągłych udogodnień dla sportowców. W tamtym czasie w sportowych butach producenci wkładali kawałek tektury między wierzchnią a środkową warstwą podeszwy. Model Trainer 80 został tego elementu pozbawiony, a jednak nie odbiło się to niekorzystnie na właściwościach butów. Marka Saucony oznacza także pionierskie rozwiązania – mało kto wie, że to właśnie dzięki niej w sportowych butach możliwe stało się połączenie amortyzacji i stabilności. Stała za tym opracowana przez firmę siateczkowa struktura obuwia, która przy okazji zapewniła im elastyczność.

Kolejną innowacją marki jest wprowadzenie na rynek obuwia przeznaczonego wyłącznie do chodzenia. Frima Saucony wyszła naprzeciw oczekiwaniom miłośników spacerów, gwarantując im komfort taki sam, jak biegaczom. Współcześnie Saucony ma w swojej ofercie również modele o lifestylowym charakterze, dzięki czemu wliczana jest do grona popularnych producentów oferujących modne sneakersy, obok takich firm jak: Adidas, Reebok, Nike, Vans.

Buty Saucony – bogaty wybór modeli

Obuwie Saucony to również ciekawe rozwiązania pod kątem dostępnych modeli i fasonów. Doskonałym tego przykładem jest kolekcja Saucony Dxn Trainer, która już na pierwszy rzut oka wyróżnia się bogactwem pod kątem kolorystyki. Na uwagę zasługuje także kolekcja Saucony Jazz Original, która cechuje się ponadczasową stylistyką. Osoby poszukujące idealnych butów na codziennie spacery, do pracy lub na zajęcia, zachęcamy do zapoznania się z ciekawym modelem Shadow 5000 Vintage S60033 106, którego krój świetnie sprawdzi się w casualowych stylizacjach.

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel