Sposoby płatności

 

W Yessport.pl zawsze kupujesz wygodnie i bezpiecznie, ponieważ dajemy Ci do wyboru pięć wygodnych sposobów płatności:

Wybierając wpłatę z góry on-line lub płatność przy odbiorze, od razu przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia. Jeśli wybierzesz przelew zwykły z Twojego konta bankowego, środki księgowane są przez bank z reguły w ciągu jednego dnia roboczego. Wykonując przelew poprzez system szybkich płatności wpłatę otrzymamy natychmiast, co przyspieszy realizację zamówienia. Za płatność online nie ponosisz dodatkowych kosztów - ponosi je sklep.Jeśli wolisz dostawę do domu lub do pracy oraz chcesz zapłacić przy odbiorze, wybierz płatność za pobraniem.

Jeśli wybierzesz przelew zwykły z Twojego konta bankowego, środki księgowane są przez bank z reguły w ciągu jednego dnia roboczego , a przelew rozliczony jest u Nas w ciągu 1-2 dni.

Numer konta do wpłat:

51 1050 1445 1000 0090 7979 9848

Nasz bank: ING Bank Śląski S.A.

Uwaga! rozliczanie płatności trwa od 24-72h.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Zamknij
pixel