Blog

2021-04-13

Trening piłkarski w domu - jak powinien wyglądać?

Trening piłkarski w domu - jak powinien wyglądać?
Zimą czy w sytuacji, kiedy po prostu wolisz zostać w domu, także bez problemu możesz wykonać efektywny trening piłkarski. Jak? Oto kilka naszych porad, dzięki którym trening piłkarski w domu poprawi Twoją kondycję, technikę i przy okazji przyniesie sporą satysfakcję.
2021-04-12

Skład piłkarski – jak wygląda? Ile osób w drużynie powinno grać?

Skład piłkarski – jak wygląda? Ile osób w drużynie powinno grać?
Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Dlatego wykształciły się różne wersje tej gry, co sprawiło, że czasem urządzane są też mecze z mniejszą liczbą graczy. Zwróć jednak uwagę na to, iż przepisy zostały ujednolicone i w oficjalnych rozgrywkach zespoły muszą się do nich stosować. Przekonaj się zatem ilu zawodników, występuje w drużynie piłki nożnej!
2021-04-08

Co zjeść przed treningiem piłkarskim?

Co zjeść przed treningiem piłkarskim?
Zdrowa i zbilansowana dieta to podstawa dla każdego sportowca. Potwierdzeniem tego jest, chociażby forma wielu znakomitych piłkarzy typu Robert Lewandowski, którzy postawili na odpowiednie żywienie. Dlatego musisz wiedzieć, co zjeść przed treningiem piłkarskim to jedna z tych dyscyplin, gdzie szczególnie ma to znaczenie!
2021-04-07

Jak dobrać korki piłkarskie?

Jak dobrać korki piłkarskie?
Wybór odpowiednich korków piłkarskich jest trudny. Obuwie powinno być dopasowane nie tylko do potrzeb zawodnika, lecz przede wszystkim do miejsca, w którym będą użytkowane. Część osób bierze pod uwagę nie tylko budowę i właściwości korków, ale też ich wygląd zewnętrzny. Wybierając jednak właściwe należy zwrócić uwagę na kilka czynników, mianowicie: trwałość, jakość, dopasowanie czy też rodzaj podeszwy. Jak dobrać korki piłkarskie? Podpowiadamy.
2021-03-30

Jak założyć własny klub piłkarski? Porady

Jak założyć własny klub piłkarski? Porady
Chcesz spełnić swoje marzenie i stworzyć własny klub sportowy? Dzięki temu nie tylko zaczniesz szkolić młode pokolenia chłopców oraz dziewczyn, ale też wykorzystasz zdobyte umiejętności oraz wrodzony talent. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrealizował swój cel. Wystarczy, że dowiesz się, jak założyć klub piłkarski, a następnie tego dokonasz!
2021-03-29

Jak prać sportowe ubrania? Sprawdzone metody czyszczenia

Jak prać sportowe ubrania? Sprawdzone metody czyszczenia
Ubrania piłkarskie są bardzo narażone na zabrudzenia. Najtrudniejszym zabrudzeniem jest oczywiście trawa, choć usunięcie zaschniętego błota również nie jest łatwe. Na jakość zabrudzeń wpływ na również intensywność sportu – mecze i treningi są wyjątkowo aktywne, stąd też wszelkiego rodzaju upadki i zdarzenia są często spotykane. Wbrew pozorom, zabrudzenia pojawiają się nie tylko na butach, ale też na koszulkach i spodniach. Odzież sportowa, jak prać ją każdego dnia? Podpowiadamy.
2021-03-26

Jak wygląda boisko do piłki nożnej?

Jak wygląda boisko do piłki nożnej?
Boisko do piłki nożnej musi spełniać odpowiednie wymogi, aby mogły się tam odbywać mecze. Choć jeszcze kilka lat temu przepisy te nie były ujednolicone, a kluby na różnych szczeblach obowiązywały inne zasady, to obecnie zasady te są takie same dla wszystkich klas rozgrywkowych. Chcesz poznać szczegóły? Zatem sprawdź, jak wygląda boisko do piłki nożnej, a także jakie ma wymiary!
 
2021-03-25

Co zrobić, żeby rękawice bramkarskie miały lepszą przyczepność?

Co zrobić, żeby rękawice bramkarskie miały lepszą przyczepność?
Bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego bramkarza są rękawice bramkarskie. Ułatwiają one mu wykonanie trudnych zadań, ale też zwiększają komfort gry i obrony piłki. Wybór właściwych jest niezwykle trudny – powinny być dopasowane do właściciela, ale też wyróżniać się odpowiednią jakością. Tylko tak zapewnią użytkownikowi maksymalny komfort. Jak zwiększyć przyczepność rękawic bramkarskich? Podpowiadamy.
2021-03-09

Buty piłkarskie - gdzie kupić? Jak dobrać korki do nawierzchni?

Buty piłkarskie - gdzie kupić? Jak dobrać korki do nawierzchni?
Buty piłkarskie są niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego sportowca. Odpowiednio dopasowane zapewniają komfortowe warunki gry, ale również nie odkształcają się czy rozciągają. Chcąc zyskać pewność, że będą właściwie służyć przez lata, warto wybrać modele właściwie dopasowane do stopy. W takiej sytuacji pojawia się pytanie – gdzie kupować obuwie piłkarskie? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.
2021-03-08

Jak rozbić buty piłkarskie syntetyczne i skórzane? Sprawdzone sposoby

Jak rozbić buty piłkarskie syntetyczne i skórzane? Sprawdzone sposoby
Najważniejsze dla piłkarza są odpowiedniej jakości korki piłkarskie. Zapewniają komfortowe warunki gry, ale również odpowiednią przyczepność do podłoża. Chcąc zyskać pewność, że wybrany model jest właściwym, warto zadbać nie tylko o jego przymierzenie i dokładne przetestowanie przed zakupem, ale też rozbicie przed pierwszym użyciem. Jak rozbić korki piłkarskie i zyskać wygodne obuwie nawet podczas pierwszego startu? Podpowiadamy.
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Zamknij
pixel