Koszty wysyłki

Koszty wysyłki:

 

 

Przesyłka gratis przy zakupach za minimum 150zł*
Przesyłka kurierska DPD (przedpłata)
5 zł*
Przesyłka kurierska pobraniowa 9,99zł**
Paczkomat InPost
9,99zł**
Odbiór w punkcie DPD (przedpłata)
4,95 zł*** *NIE DOTYCZY WYSYŁKI ZAGRANICZNEJ, ORAZ PRODUKTÓW "SPECJALNYCH" ZE ZNAKIEM WYSYŁKA GRATIS. WYSYŁKA GRATIS DOSTĘPNA JEST JEDYNIE PO PRZEDPŁACIE ZA ZAKUPIONY TOWAR.    

** NIE DOTYCZY WYSYŁKI ZAGRANICZNEJ  

**** PRZEWIDYWANY TERMIN DORĘCZENIA TO NASTĘPNY DZIEŃ ROBOCZY,  JEDNAKŻE GWARANTOWANY TO 5 DNI ROBOCZYCH. W PRZYPADKU NIEOTRZYMANIA POWIADOMIENIA Z DPD W CIAGU 24-72 H O MOŻLIWOŚCI ODBIORU PACZKI PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA.

 

UWAGA:

W związku czasowym zamknięciem szkół, przedszkoli, żłobków, uczelni wyższych oraz rekomendowanym przez samorządy zamknięciem ośrodków i instytucji kultury, poradni szkolno – pedagogicznych, obiektów sportowych, ogrodów zoologicznych, uprzejmie informujemy, że przesyłki adresowane do placówek, które zostały lub zostaną zamknięte, będą automatycznie zwracane do nadawcy.    

Wszystkie aktualizacje na temat czasowych ograniczeń w doręczeniach będą publikowane w Aktualnościach na naszej stornie internetowej  
https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Aktualnosci

 

 

 

Wysyłka GRATIS !

 

 

 

You can pay either in advance, instant banking, credit card or PayPal.

 

 

 
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Zamknij
pixel