Jak dobrać rozmiar obuwia

Jak dobrać odpowiedni rozmiar obuwia?

 

 

Mierzymy długość stopy

 

Długość wkładki wskaże nam idealny rozmiar. W jaki sposób dokonać pomiaru?

Jeśli masz stare buty, o których możesz powiedzieć, że mają dobrze dobrany rozmiar, to po prostu zerknij na długość wkładki podaną we wszywce na języku, a wynik porównaj z tabelą rozmiarów, tam znajdziesz swój numer!

 

W innym przypadku zmierz długość stopy (koniecznie w skarpetce!), postaw ją na kartce A4, piętę ustaw na samym końcu i zaznacz miejsce, w którym kończą się Twoje palce.


Mierzenie stopy


UWAGA! Każdy producent ma charakterystyczną dla siebie rozmiarówkę. Oznacza to, że rozmiar np. 44 (EUR) Adidasa nie musi być równy rozmiarowi 44 (EUR) Nike. Dlatego naszego rozmiaru należy szukać w tabelach firmy, której obuwie wybieramy z rozróżnieniem na rozmiarówkę damską, męską, dziecięcą itp.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Zamknij
pixel