Happy Socks - historia szczęśliwych skarpetek

2019-06-17
Happy Socks - historia szczęśliwych skarpetek

Nie ma wątpliwości, że jeszcze kilka lat temu ludzie nie przykładali dużej wagi do skarpetek, które przywdziewają na stopy. Dwójka przyjaciół ze Sztokholmu w odpowiedzi na ten fakt postanowiła wprowadzić na rynek oryginalne produkty, które miały za zadanie zmienić podejście do tego, wydawałoby się błahego elementu ubioru. Tak właśnie w 2008 roku powstały Happy Socks’y - kolorowe skarpety, wypchane po brzegi wzorami geometrycznymi i innymi ciekawymi symbolami. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam historię tej szwedzkiej marki, która z roku na rok zwiększa swoje uznanie na całym świecie.

Happy Socks - wyraź się przy pomocy radosnych skarpetek

Historia Happy Socks jak wspominaliśmy już we wstępie rozpoczęła się w 2008 roku w stolicy Szwecji. To właśnie tam Mikael Söderlind i Viktor Tell postanowili odświeżyć skarpetkowy trend oraz sprawić, by ludzie zaczęli przywiązywać do nich większą uwagę.

Ich pomysł opierał się na uruchomieniu produkcji oraz sprzedaży skarpet, które swoim wyglądem miały przyciągać wzrok oraz wywoływać uśmiech na twarzy. Chyba każdy, kto choć raz widział je na własne oczy, zgodzi się że ich wizja została zrealizowana w stu procentach. Happy Socks od momentu trafienia na sklepowe półki sprzedał już ponad 40 milionów par skarpetek. Ich produkty docierają do blisko stu krajów, a z każdym rokiem sklepów oferujących ich asortyment jest coraz więcej. Nie jest łatwo zliczyć modele, które zostały uszyte w fabrykach Happy Socks. Na rynku dostępne są bowiem skarpety bazujące na całej palecie barw, na których znaleźć można wiele ciekawych symboli oraz wzorów. W 2014 roku brand ten postanowił rozszerzyć swój asortyment o bieliznę, która podobnie jak pierwotne produkty, w krótkim czasie stała się hitem sprzedażowym. Warto dodać, że towary te są serwowane w różnych rozmiarach, fasonach oraz występują w wersjach dedykowanych zarówno mężczyznom, jak i kobietom.

happy socks skarpetki

Produkty cechujące się doskonałą jakością

Nie skłamiemy jeśli powiemy, że to dzięki tej marce rozpoczął się prawdziwy “skarpetkowy szał”. Od momentu kiedy jej towary ujrzały światło dzienne, ludzie chętnie zaczęli uzupełniać swoje szafy o oryginalne, kolorowe skarpety, porzucając tym samym stare, stonowane, na które nikt nie zwracał uwagi. Fakt ten wpłynął oczywiście na pojawienie się sporej konkurencji, która jednak w żaden sposób nie ostudziła zapału dwójki przyjaciół stojących za “radosnymi skarpetkami”. Ich produkty wyróżniają się doskonałą jakością, gdyż są tworzone w oparciu o mieszankę najlepszej bawełny i elastanu. Patrząc na nie, już na pierwszy rzut oka widać, iż osoby stojące za projektami są niezwykle kreatywne. To właśnie ten odmienny sposób patrzenia na skarpety, pozwolił marce Happy Socks zbudować swoje imperium oraz stać się czołowym dostawcą produktów, które zapewne nie prędko wyjdą z mody.

Happy Socks to bez wątpienia produkty obok których nie sposób jest przejść obojętnie. Jeśli chcesz wyróżniać się tłumie to koniecznie uzupełnij swoją szafę o nowe kolorowe skarpetki Happy Socks. W ofercie sklepu Yessport znajdziesz je w wielu odsłonach, rozmiarach oraz doskonałej cenie.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź także nasz poprzedni: Grid - Rewolucyjna technologia od Saucony

 Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel